Kinnisvara korrashoid 

Lai valik teenuseid vastavalt teie vajadustele

Pakume Eesti turul laia valikut teenuseid. Ühendame oma teadmised teie vajadustega. Meie teenus on suunatud toetama teie põhitegevust.
Meie spetsialistid kasutavad usaldusväärseid protsesse ja turvalisi meetodeid. Teeme teiega koostööd, et tagada teie individuaalsete nõuete arvessevõtmine. Meie eesmärk on vähendada teie kulusid, parandades samal ajal oma toimivust. Meie tegevus selle saavutamiseks hõlmab pidevat väärtusahela optimeerimist, pidevat kvaliteediseiret, protsessipõhist kvaliteedijuhtimissüsteemi ja täielikku dokumentatsiooni. Jätkusuutlik mõtlemine ja tegevused on kõiges, mida teeme, kesksel kohal.

Kontakt sinul lähedal

Kasutage meie asukohaotsingu funktsiooni, et leida enda lähedal õige kontaktpunkt ja võtta ühendust vastava filiaali asukohaga – e-posti, telefoni või lihtsalt meie kontaktivormi kaudu.

Jätkusuutlikkus

Puhastamisel kasutatakse vett, elektrit või kemikaale. Oleme oma tegevuses pühendunud jätkusuutlikkusele ja ressursside säästmisele. Seetõttu pakume hulgaliselt keskkonnasõbralikke lahendusi – alates keskkonnasõbralike prügikottide ja roheliste puhastussüsteemide kasutamisest kuni operatiivpersonali jätkusuutlikkuse koolituseni.

Küsi pakkumist

Olenevalt teie vajadustest saame pakkuda teile individuaalseid teenuseid või kohandatud täisteenuspaketti – kõike ühest allikast. Koostame teile meeleldi pakkumise.