Hooldekodude toitlustamine

Tervislik ja tasakaalustatud toitlustamine eakatele

Toitumine on oluline igas vanuses. Kuid eriti pensionärid, kes on otsustanud elada pensionäride elukohas, peaksid oma igapäevast sööki tõeliselt nautima. Tervislik ja tasakaalustatud toitumine ei too eakatele kaasa mitte ainult paremat ellusuhtumist üldiselt, vaid ka paremat tervist ja enesetunnet. Kui teete meiega koostööd pensionäride toitlustusteenuste pakkumisel, võite olla rahulik, teades, et tegeleme selle kõigega.

Teenusega kaasnevad lisaväärtused

  • Lai valik igapäevaseid toitlustusvõimalusi
  • Soovi korral saadaval kõikvõimalikud dieedid
  • Kohaliku päritoluga toit
  • Kvaliteetne, toitaineterikas
  • Kõrged jätkusuutlikkuse standardid

Hooldekodude toitlustamine Dussmannilt

Meie terviklik toitlustusteenuste kontseptsioon keskendub vanemate inimeste tervise edendamisele, säilitamisele ja parandamisele. See ühendab optimaalse toitumise nauditava toidu ja eakohase toitumisega, et võidelda alatoitumise või toitumise tasakaalustamatusega.

Kohandame oma kontseptsiooni teie rajatise vajadustega. Soovi korral pakume ka mahetooteid või eridieeti. Saate kasu meie kogemusest, elanike paremast tervisest ja lõppkokkuvõttes teie rajatise paremast mainest.

Dussmanni toitlustus

Palju rohkem kui eakate toitlustamine

Dussmann on tuntud oma mitmekülgsete teenuste poolest pensionäride toitlustamisel. Samuti pakume laia valikut muid teenuseid – alates kohvikust kuni täieliku toitlustuseni, päevakeskustest haiglateni. Koos klientidega muudame teenused kohandatud lahendusteks.