Rohkem Dussmannist

Lisaväärtus pühendumusest

"Meie pakume rohkem" on lubadus, mida meie meeskond annab iga päev teie heaks tehtud töös. See üksainus lause väljendab meie kirge ja soovi olla midagi enamat kui lihtsalt ehitusteenuste pakkuja. Lõppude lõpuks paneme  kõiges, mida teeme, esikohale inimesed. Meie eesmärk on kujundada elu- ja tööruume, mis muudavad igapäevaelu rikkamaks ja lihtsamaks. See kehtib kogu koristusteenuse segmendis ja ka mujal, professionaalsete toitlustusteenuste ning tehniliste süsteemide ja seadmete hoolduse valdkonnas – ühesõnaga kõigi elu- ja tööruumide kohta hoonetes ja nende ümbruses.


Kuidas me sellega hakkama saame? Olles osa tugevast rahvusvahelisest teenindusettevõttest – Dussmann Groupist.

Teeme inimesed õnnelikuks, et nad saaksid olla edukad

Olenemata sellest, kas hooldame äripindu või büroohooneid, suuri tööstusrajatisi või  koole ja haiglad, kehtib alati üks asi: kui inimesed seal sees on õnnelikud, läheb ka äril hästi. Loomulikult on nõuded erinevad ja sageli üsna keerulised. Seetõttu oleme pühendunud koostööle oma klientidega pikaajalise ja kirgliku partnerina, kes keskendub lahendustele. Kõik need on head põhjused, mis teevad meist õige partneri ka teile.

Ja veelgi enam:

  • Meil on tugev esinduste võrgustik. Dussmanni leiate kõikjalt Eestist – seega oleme alati teie läheduses.
  • Me muutume iga päevaga paremaks. Kõik meie projektid ja teenused läbivad pideva testimise ja täiustamise.
  • Me teame, mida teeme. Kui me seda poleks teinud, poleks me saanud väikesest piirkondlikust ettevõttest oma 25-aastase ajaloo jooksul Eesti juhtivaks teenindusettevõtteks kasvada.
  • Oleme oma tegudes vastutavad. Kõiges, mida teeme, järgime selgeid eetilisi põhimõtteid ja näitame üles sotsiaalset vastutust nii töötajate, klientide kui ka ühiskonna ees.

 

Meie divisjonid

Me teeme paljusid asju. Ja kõiki neid hästi.

Dussmanni kaubamärgi all pakutavate teenuste valik on mitmekesine. Ja samas on kõik meie töötajad oma ala spetsialistid. See toob kaasa hulgaliselt eeliseid, sealhulgas meile endile. Igapäevatöös raamidest väljapoole mõtlemine annab meile paindlikkust ja motivatsiooni ning muudab ettevõtte kultuuri, kus me töötame, väga eriliseks.

Kuid teie, meie kliendid, saate veelgi rohkem kasu, kuna saate ainulaadselt laiapõhjalise teenuste spektri ühest allikast. Dussmannis saate kasutada paljusid teenuseid järgmistes valdkondades: