Jätkusuutlikkus Dussmann Group`is

Ökoloogiline. Sotsiaalne. Majanduslik. 

Pereettevõtte ja rahvusvahelise teenusepakkujana soovime olla oma klientidele probleemide lahendajad ning elu- ja tööruumide kaaskujundajad. Millegi jätkusuutliku loomine on meie põhipädevus. Seetõttu on vastutustundlik ja eetiline tegutsemine alati olnud üks meie aluspõhimõtetest. Või teisiti öeldes: meie jaoks ei ole jätkusuutlikkus moesõna – see on see, kuidas me äri teeme.

See muidugi ei tähenda, et me teeme kõike juba ideaalselt. Tahame ka paremaks saada. Selleks on Dussmann Grupp emaettevõttena seadnud selged eesmärgid ja välja töötanud instrumendid nende eesmärkide saavutamise jälgimiseks ja dokumenteerimiseks. Nii saame ka meie end nendega mõõtu võtta ja neilt õppida. Jätkusuutlikult tegutsedes täiustame oma äriprotsesse kõigis valdkondades – ökoloogiliselt, sotsiaalselt ja majanduslikult.

Jätkusuutlikkus Dussmann Grupis

Jätkusuutlikkus pole oluline mitte ainult Dussmann Eesti, vaid kogu Dussmann Groupi jaoks. Kas soovite rohkem lugeda kontserni jätkusuutlikkuse aruande kohta?

Integreeritud juhtimissüsteem 

Meie jätkusuutlikkuse poliitika meetod

Teame: jätkusuutlikkuse poliitika ei ole ühekordne meede, see on pidev protsess. Selle protsessi korraldamiseks, kontrollimiseks ja jälgimiseks oleme muutnud oma jätkusuutlikkuse poliitika osaks oma integreeritud juhtimissüsteemist. See kaardistab ja struktureerib kõik meetodid ja instrumendid, mida me kvaliteedi, tervisekaitse, tööohutuse ja keskkonnakaitse valdkonnas arendame.

Seejuures järgime täpselt rahvusvahelisi keskkonna-, energia- ja kvaliteedistandardeid. Meie integreeritud juhtimissüsteem on sertifitseeritud ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001 järgi. Ja loomulikult meeldib meile, et meid mõõdetakse ka meie töötajate, ärikontaktide ja klientide rahuloluga.