Steriilsete ruumide puhastus

Eriteadmised rangete kvaliteedistandardite järgi

Tänu meie rangetele töötajatele esitatavatele nõuetele, rangetele hügieeni- ning tööohutuse ja töötervishoiu eeskirjadele, rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele vastavusele ja igakülgsele dokumentatsioonile pühendumisele tagame puhaste ruumide puhastamise vastavalt kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Suudame täita ka muid nõudeid, näiteks erinevaid puhaste ruumide klassifikatsioone ja kohaspetsiifilisi juhiseid.

Koostame Teiega puhastuskontseptsiooni ja kirjeldame puhastamise sagedust, konkreetseid puhastusprotseduure ja puhastusvahendeid.

Puhasruumide koristamine sõltub ka puhastuspersonali kvaliteedist. Meie töötajad on koolitatud puhastes ruumides ja õhulukkudes käitumise, riietumisreeglite, tööprotseduuride, dokumentatsiooni, heade tootmistavade ning tervise ja ohutusega seonduvalt. Meil on ka aastatepikkune kogemus farmaatsia- ja toiduainesektoris ja meditsiiniasutustes.

Meie teenused

  • Steriilsete ruumide puhastus
  • Riiete puhastus
  • Ettevõttesisese ja välise personali koolitamine

Jätkusuutlik puhastusteenus

Puhastustegevuses keskendume biolagunevatele ja väga kontsentreeritud toodetele ning partnerite füüsilisele lähedusele. Puhastusvahenditel, paberitoodetel ja tekstiiltoodetel on kõigil vähemalt üks ökomärgis.

Kontakt sinul lähedal

Kasutage meie asukohaotsingu funktsiooni, et leida enda lähedal õige kontaktpunkt ja võtta ühendust vastava filiaali asukohaga – e-posti, telefoni või lihtsalt meie kontaktivormi kaudu.

Dussmanni heakorrateenused

Teenused kõikjale

Dussmann on tuntud oma laia puhastusteenuste valiku poolest. Kui vajad lisaks sisepuhastustele täiendavaid puhastusteenuseid, siis tutvu meie pakutavaga: