Dussmanni tööstuslik puhastus

Hügieen ja puhtus Teie tööstusrajatistele

Meil on hea meel pakkuda Teie teenistusse oma teadmisi ja aastatepikkust kogemust tööstus- ja tootmishoonete puhastamisel. Meie hästi koolitatud personali, rangete hügieeni- ja tööohutuse ja töötervishoiu reeglite ning rahvusvaheliste kvaliteedistandarditega garanteerime, et Teie nõuded on täidetud.

Meie ühine eesmärk on säilitada Teie masinate ja rajatiste funktsionaalsus ning pikendada nende eluiga professionaalse tööstusliku puhastuse abil.

Saame Teiega koostööd teha, et koostada selged protseduurijuhised ja standardsed tööprotseduurid, et tagada alati kõigi teie individuaalsete kvaliteedinõuete täitmine. Meie teenused on protsessi käigus läbipaistvalt ja täielikult dokumenteeritud. Sünergia loomiseks kohandame tööstusliku puhastuse töövooge üksteisega sobivaks, kasutades traditsioonilisi ja äsja väljatöötatud meetodeid koos suurepäraste puhastusvahenditega. See toob kaasa kõrgeima võimaliku kuluefektiivsuse taseme.

 

Meie teenused tööstusliku puhastuse segmendis

  • Tööstusrajatiste ja -seadmete puhastus
  • Päikesepaneelide puhastus
  • Kõrgtööd
  • Vahupuhastus
  • Keemiline puhastus
  • Survepesu
  • Desinfitseerimine

Jätkusuutlik hoonete puhastus

Puhastustegevuses keskendume biolagunevatele ja väga kontsentreeritud toodetele ning partnerite füüsilisele lähedusele. Puhastusvahenditel, paberitoodetel ja tekstiiltoodetel on kõigil vähemalt üks ökomärgis.

Kontakt sinul lähedal

Kasutage meie asukohaotsingu funktsiooni, et leida enda lähedal õige kontaktpunkt ja võtta ühendust vastava filiaali asukohaga – e-posti, telefoni või lihtsalt meie kontaktivormi kaudu.

Dussmanni heakorrateenused

Teenused kõikjale

Dussmann on tuntud oma laia puhastusteenuste valiku poolest. Kui vajad lisaks sisepuhastustele täiendavaid puhastusteenuseid, siis tutvu meie pakutavaga: