Koolide ja lasteaedade toitlustamine

Õige toitumine lastele ja noorukitele

Tasakaalustatud toitumine aitab kaasa uue teabe kiiremale omastamisele ja hõlbustab õppimist. Terve keha on esimene samm terve vaimu poole. Seetõttu on Dussmanni toitlustus teie koolile või lastaiale õige partner. Pakume  lastele ja juhendajatele õiget toitumist, aidates Teil edu saavutada!

Teenuse lisaväärtused

  • Lai valik igapäevaseid toitlustusvõimalusi
  • Kohaliku päritoluga toit
  • Kvaliteetne, toitaineterikas

kontseptsioon CoolCooking17-aastane kogemus toitlustuses ja cateringis

CoolCooking on meie toitlustusteenus õpilastele ja koolilastele, pakkudes enamat kui lihtsalt häid kohviku- või söögisaalitoite. Modulaarse struktuuriga see kohandub iga vanuserühma individuaalsete vajadustega.

Toetame kooliüritusi ja viime läbi praktilisi koolitusi. Teeme hea meelega koostööd õpetajate ja lastevanematega toitumisalase nõustamise vallas ning vastame individuaalsetele soovidele.

Pakume toite, mis on lastele ja noortele meelepärased ning keskendume hoolikale valmistamisele ja kvaliteetsetele koostisosadele. Kasutame protsessis peamiselt kohalikelt tarnijatelt hangitud hooajatooteid. Meie toiduvalik on kohandatud noorte külaliste maitsele ja meie teenindus on sõbralik. See muudab teie söögisaali populaarseks kohtumispaigaks, kuid see pole veel kõik. Samuti võite olla kindel, et parandate oma õpilaste tervist, heaolu ja keskendumisvõimet.

Dussmanni toitlustus

Palju rohkem kui vaid koolitoit

Dussmann on tuntud oma mitmekülgsete teenuste poolest koolitoitlustuses. Toitlustame ka laias valikus muid rajatisi – kohvibaarist täistoitlustuseni, päevakeskustest vanadekodudeni. Koos klientidega muudame teenused kohandatud lahendusteks.