Jätkusuutlikkus toitlustamises

Meie visioon ja missioon

Teie partnerina toitlustuses ja pereettevõttena usume, et kanname erilist vastutust kaasinimeste ja loodusea eest. Seetõttu oleme pühendunud andma oma panuse kliima kaitsmiseks, pakkudes samal ajal oma klientidele parimat kohalikku sööginaudingut. Näeme meie ees seisvaid väljakutseid võimalustena ja kasutame neid loovuse ja innovatsiooni allikana.

Teenuse lisaväärtused

 • Tõhus jäätmekäitlus
 • Vähendatud pakend
 • Vaikimisi valitud mahe- ja õiglase kaubanduse tooted
 • Kohalikud tarneahelad, sujuvam logistika
 • Kõik jätkusuutlikkuse aspektid on kaasatud meie toiduedendustesse ettevõtete söögikohtades

Dussmanni loodud jätkusuutlikkus

Elamisväärse kliima säilitamine ja kohalik sööginauding on meie tegevuses esikohal. Pereettevõttena ja teie toitlustuspartnerina usume, et kanname erilist vastutust kaasinimeste ja loodusmaailma eest. Peale selle käsitleme meie ees seisvaid väljakutseid kui võimalusi ja kasutame neid loovuse ja innovatsiooni allikana. See on meie nägemus, kui asume tuleviku stabiilsuse plaanidesse ning kehtestame jätkusuutlikkuse ja naudingu teemad toitlustuses standarditeks. Meie toitlustusvisiooni iga sõna põhineb tegevusvaldkondadel, mis aitavad meil õigeid eesmärke saavutada. Nende valdkondade arendamiseks küsitleme töötajaid, välispartnereid ja sööjaid ning arvestasime muutuva üldise ühiskondliku kontekstiga.

Jäätmekäitlus

Alates laost kuni tootmiseni ja kaugemale inimeste taldrikutele jäänuni tuvastame kogu protsessi vältel välditavad toiduraiskamised ning kasutame seda teavet konkreetselt teile kohandatud tegevusplaani ja soovituste koostamiseks. See vähendab jäätmeid ja ennekõike kulusid.

Ülevaade meie meetmetest:

 • Õlide, rasvade ja toidujäätmete abil toodetud energia
 • Taaskasutatavate prügikottide eksklusiivne kasutus
 • Korduskasutatavad pakendid ja ühekordsete pakendite asemel suured pakendid

Dussmann catering: kohalik ja hooajaline

Usume, et teie taldrikule peaksid jõudma ainult parimad asjad. Seetõttu oleme oma toitude kvaliteedi suhtes äärmiselt ranged. Kasutame ainult jodeeritud soola, suhkrut kasutame võimalikult vähe ja kasutame eranditult rapsi- või oliiviõli. Samuti ei kasuta me säilitusaineid, hüdrogeenitud rasvu ega maitsetugevdajaid.

Samuti oleme ettevaatlikud, et tagada kõigis oma toitudes kõrge toitainete tihedus. See tähendab rikkalikult vitamiine, mineraalaineid ja valke, kuid mitte palju rasva.

Kohalik ja hooajaline – õige kombinatsioon teie menüüs

Kohalikud valikud on kõigis meie menüüdes standardsed.
Ülevaade meie valikutest:

 • Puuviljad, köögiviljad, piimatooted, liha ja lihatükid, mis on peamiselt pärit kohapealt
 • 10–15% kõigist ostetud toodetest on mahetooted
 • Kohv, tee ja šokolaaditooted eelkõige õiglane kaubandus
 • Soovi korral kasutatud 100% sertifitseeritud mahetoitu

Kontakt sinu lähedal

Kasutage meie asukohaotsingu funktsiooni, et leida enda lähedal õige kontaktpunkt ja võtta ühendust vastava filiaali asukohaga – e-posti, telefoni või lihtsalt meie kontaktivormi kaudu.

Dussmanni toitlustus

Palju rohkem kui jätkusuutlikkus

Dussmann pakub mitmekülgseid ja jätkusuutlikke teenuseid toitlustussektoris. Pakume laias valikus rajatisi – kohvikutest täistoitlustuseni, päevakeskustest haiglateni. Koos klientidega muudame teenused kohandatud lahendusteks.