Dussmanni heakorrateenused

Tagame puhtuse ja hea enesetunde

Meie heakorrateenused pakuvad enamat kui lihtsalt  puhtus. Need tagavad ka Teie töötajate heaolu. Meie teenusteportfell katab kõiki professionaalseid puhastusteenuseid. Töötame välja just Teile  kohandatud puhastuskontseptsiooni, mis on kohandatud just Teie kinnisvarale, lähtudes Teie individuaalsetest vajadustest ja nõudmistest.

Lisaväärtused läbi meie teenuste

  • Professionaalsed puhastusteenused
  • Kohandatud vastavalt Teie vajadustele 
  • Optimeeritud protsessid kuluefektiivsuse tagamiseks
  • Vajaduspõhine puhastamine

Kontakt sinul lähedal

Kasutage meie asukohaotsingu funktsiooni, et leida enda lähedal õige kontaktpunkt ja võtta ühendust vastava filiaali asukohaga – e-posti, telefoni või lihtsalt meie kontaktivormi kaudu.

Puhastamine, puhtus ja hügieen ühest allikast

Dussmannist saate kõik: kõrgeima võimaliku kvaliteedi ja parima võimaliku kuluefektiivsuse. Meie tooted ja puhastusmasinad on materjalisõbralikud ja keskkonnasõbralikud. Meie uuenduslikud puhastusteenused annavad olulise panuse Teie kinnisvara väärtuse säilitamisse. Ja meie integreeritud kvaliteedijuhtimine tagab püsivalt hea jõudluse: ühtlase kvaliteedi ja usaldusväärsuse..

Jätkusuutlikud puhastuseenused

Puhastustegevuses keskendume biolagunevatele ja väga kontsentreeritud toodetele ning partnerite geograafilisele lähedusele. Puhastusvahenditel, paberitoodetel ja tekstiiltoodetel on kõigil vähemalt üks ökomärgis.

Desinfection proceduresTurvaline töökeskkond Dussmanni abil

Dussmann pakub viiruste ja bakterite vastases võitluses asjatundlikkuse ja koolitatud personali abil mitmesuguseid täiendavaid desinfitseerimisprotseduure, mida kasutatakse kontorites ja muudes asutustes.

Dussmanni kinnisvara korrashoid

Rohkem kui lihtsalt puhastamine

Dussmann on tuntud oma laia puhastusteenuste valiku poolest. Lisaks pakume hulgaliselt erinevaid hoonehaldusteenuseid – toitlustamisest ja koristamisest kuni Teie hoone tehnosüsteemide hoolduseni. Teeme koostööd oma klientidega, et luua kohandatud teeninduslahendusi.