Leia endale sobiv amet meie juures

Tule Dussmanni meeskonna liikmeks!

Tehnohooldus, puhastus või toitlustus – pakume teenuseid paljudes valdkondades. Sama mitmekesised on ka karjäärivõimalused meie ettevõttes. Sel põhjusel otsime alati ka kvalifitseeritud ja motiveeritud töötajaid. Need on meie ettevõtte edu aluseks.

Dussmann pakub arvukalt võimalusi nii kogenud spetsialistidele kui ka täiesti algajatele. Samuti ootame hea meelega neid, kes tahaksid midagi uut proovida.

Meil on palju pakkuda

Meie töötajad saavad kasu laiapõhjalise teenindusettevõtte paljudest eelistest. Konkreetsed soodustused leiate ka vastavast töökuulutusest

Aus palgamaksmine

Õigeaegne ja õiglane töötasu on kõigi meie töötajate usalduse aluseks.

KINDEL TÖÖKOHT

Oleme kriisikindel ettevõte tänu kõrgele omakapitali suhtarvule ja mitmekülgsele ettevõtte struktuurile.

VÕRDSED VÕIMALUSED JA MITMEKESISUS

Edendame võrdseid võimalusi, väldime igasugusest diskrimineerimisest ja väärtustame mitmekesist kultuuri.

ME OLEME KÕIKJAL

Kus iganes teie kodu ka poleks, on teie lähedal töökoht Dussmannis. Isegi kui kolid, saad tänu mobiilsele tööle olla ikkagi osa meeskonnast.

Koolitamine

Peame väga oluliseks töötajate koolitamist, sest nii tagame teenindusstandardite kõrgel tasemel hoidmise. See hõlmab pidevat sisendit toodete, tehnikate ja äriaspektide kohta.

Seminare ja töötubasid viiakse läbi nii Dussmanni peakorteris kui ka veebis, mis hõlbustavad täiendkoolituse jätkamist, kui reisimine või kontakt on piiratud. Koolitusprogramm hõlmab laia valikut teemasid ja erialaaineid. Lisaks regulaarsele koolitusele ja juhendamisele on töötajatel juurdepääs veebipõhistele koolitusvahenditele oma oskuste parandamiseks.

Dussmann kui Dussmann Goup`i suurim teenindussektsioon

68 200 töötajaga 21 riigis pakub Dussmann Group täielikku valikut hoonete ja inimestega seotud teenuseid. See on meie osakondade: Dussmann, Care & Kids ja Dussmann das KulturKaufhaus üldine katusorganisatsioon.