Meditsiiniasutuste toitlustamine

Tervislik ja tasakaalustatud toitumine patsientidele

Toitumine on väga oluline, eriti tervishoiuasutustes. Hea ja tasakaalustatud toitumine parandab oluliselt patsientide ja ravil olevate inimeste tervist. Lõppude lõpuks võib haiglatoit ise olla osa raviplaanist. Meie haiglatoitlustusteenuse eesmärk on teid toetada ja pakkuda tasakaalustatud valikuid.

Teenuse lisaväärtused

  • Lai valik igapäevaseid toitlustusvõimalusi
  • Soovi korral saadaval mahetooted
  • Kohaliku päritoluga toit
  • Kvaliteetne, toitaineterikas
  • Kõrged jätkusuutlikkuse standardid

Haiglate toitlustamise kontseptsioon

Meie kontseptsioon on loodud spetsiaalselt haiglatele ja nende patsientidele, et pakkuda optimaalseid, tasakaalustatud ja tervislikke toitlustusvõimalusi. Meie teenus pakub kohandatud lahendust, mis on välja töötatud koostöös teiega ja kohandatud teie haigla erivajadustele.

Pakume restoranitasemel teenust ka ilma keskköögita. See kõik on võimalik tänu kaasaegsetele paindlikule tootmisvõimalusele ja meie töötajate asjatundlikkusele. Teeme koostööd ka toitumisspetsialistidega ja pakume täielikku valikut eridieete. Seame patsiendid ja nende vajadused esikohale.

Meie kontseptsioon võib hõlmata ka toitlustamist teie töötajatele (nt kohvik või personalirestoran). Ka siin saame garanteerida hea, tervisliku ja tasakaalustatud toidu. Hoiame kasutatavate koostisosade kvaliteedil alati silma peal, valides oma tarnijad – kellest enamik on kohalik – hoolikalt ning valmistades toitu südamega. Soovi korral saame kasutada ka mahetooteid. Lisaks pakume teemanädalaid, mis muudavad teie menüü veelgi atraktiivsemaks.

CATERING MADE BY DUSSMANNMida peame silmas jätkusuutlikkuse all?

Jätkusuutlikkus ja nauding ei välista üksteist. Seetõttu asusime oma klientidega koostööd tegema, et luua jätkusuutlikke kohalikke kontseptsioone. 

Dussmanni toitlustus

Palju rohkem kui haigla toitlustamine

Dussmann on tuntud oma mitmekülgsete  toitlustusteenuste poolest. Toitlustame ka laias valikus muid rajatisi – kohvibaarist täistoitlustuseni, päevakeskustest vanadekodudeni. Koos klientidega muudame teenused kohandatud lahendusteks.