Dussmann – oleme loodud teie jaoks

Kes me oleme – faktid ja arvud

Teostame kõiki teenuseid, mis on seotud hoonete kõikide aspektidega. Pakume lahendusi, mis on sündinud meie kirest integreeritud hoonehalduse, toitlustusteenuste ning tehniliste seadmete ja süsteemide hoolduse vastu. Oma rollis rahvusvahelises pereettevõttes Dussmann Group ühendame ettevõtliku mõtlemise ja kvaliteetsed, uuenduslikud ja usaldusväärsed lahendused, võttes samal ajal vastutuse klientide, töötajate, keskkonna ja ühiskonna ees. Hoolime inimestest ning nende elu- ja töökohtadest – et muuta nende elu väärtuslikumaks ja lihtsamaks.

Pakume laia valikut teenuseid:

Dussmanni kinnisvara korrashoid pakub kõik integreeritud hoonehalduseenuseid 

Dussmanni toitlustus pakub toitlustamist kohvikutest täistoitlustuseni, päevakeskustest eakate asutusteni. 
Meie teenuste valik on muljetavaldav. Sama kehtib faktide ja arvude kohta, mis on seotud meie ettevõttega, mis tasakaalustab pikaajalisi traditsioone ja arenenud lähenemisviise. Ülevaade:

Eestis
Asutatud 1986
erineva teenuse
Portfellis 70
riigis üle maailma
Esindatus  21

Meie eesmärk on muuta klientide elu üle kogu maailma pisut lihtsamaks, kasutades meie teenuseid inimestelt  inimestele. Me juhindume klientide rahulolu, tipptaseme, asjatundlikkuse ja uuendusmeelsuse eesmärkidest.


Catherine von Fürstenberg-Dussmann,  Dussmann Group Nõukogu esimees
 

Meie eesmärk on muuta klientide elu üle kogu maailma pisut lihtsamaks, kasutades meie teenuseid inimestelt  inimestele. Me juhindume klientide rahulolu, tipptaseme, asjatundlikkuse ja uuendusmeelsuse eesmärkidest.

Juhtkond

Dussmann Eesti

Anella Stimmer

Juhatuse liige

Dussmann: kodus üle Eesti ja üle maailma

Hoonehalduse ja toitlustusteenuste segmendid on Teie jaoks seal, kus te meid vajate. Dussmanni piirkondlik struktuur viib teid kokku meie ekspertidega mitmes teenuses, sealhulgas Teie kohalikus piirkonnas. Keskendudes innovatsioonile, digitaliseerimisele ja tehnoloogiale, töötame välja kohandatud kontseptsioone ja lahendusi – otse Teie lähedal ja kooskõlas teie valdkonna spetsiifiliste nõuetega.

Kontakt sinul lähedal

Kasutage meie asukohaotsingu funktsiooni, et leida enda lähedal õige kontaktpunkt ja võtta ühendust vastava filiaali asukohaga – e-posti, telefoni või lihtsalt meie kontaktivormi kaudu.

Dussmann kui Dussmann Goup`i suurim teenindussektsioon

68 200 töötajaga 21 riigis pakub Dussmann Group täielikku valikut hoonete ja inimestega seotud teenuseid. See on meie osakondade: Dussmann, Care & Kids ja Dussmann das KulturKaufhaus üldine katusorganisatsioon.