Toitlustamine

Kasuta väärtusi, mida pakume

Kui rääkida isiklikust heaolust või töötulemustest, on õige toit sageli ülioluline.  Seetõttu asusime pakkuma oma klientidele maitsvaid täisteenindusega toitlustusteenuseid – igal ajal ja igal pool. Olenemata sellest, kas teenindame lapsi, õpilasi või pensionäre, keskendume alati inimeste heaolule ja hea toidu nautimise võimaldamisele.

Ka toitlustusteenuste kvaliteet on praegusel tööturul oluline tegur. Meie tõestatud kvaliteet toitlustusteenustes võib teid toetada ja vabastada teie aega muudeks asjadeks. Teeme teie menüü tõeliseks maiuspalaks ja muudame teid tööandjana veelgi atraktiivsemaks.

Lisaväärtused meie teenuses

  • Lai valik igapäevaseid toitlustusvõimalusi erinevates valdkondades
  • Igasugused dieedid ja eritoidud
  • Kohaliku päritoluga toit
  • Kõrge kvaliteet
  • Kõrged jätkusuutlikkuse standardid

Alates 2007. aastast kogemus toitlustuses

Hea toitumine on heaolu ja jõudluse vundament.

Meie laia valiku toitlustusteenuste pakkumisega oleme spetsialiseerunud inimestele kvaliteetse ja toitva toidu pakkumisele igal ajal ja igal pool.

Kõigele, mida pakume, kehtivad samad põhiprintsiibid. Näiteks otsime alati jätkusuutlikkust ja hangime peamiselt kohalikku toitu.

Vastame hea meelega ka individuaalsetele nõudmistele. Pakume kõikvõimalikke dieete ja eritoite, et kõik saaksid osa heast söögist.

Meie tehnoloogiad on kohandatud meie klientidele sobima, mitte vastupidi. See kehtib nii tootmismeetodite, tellimisteenuse kui ka arveldussüsteemide kohta. Viimaseks, kuid mitte vähemtähtsaks, on meil hea meel täita kõik erisoovid ja pakkuda lahendusi, mis lähevad kaugemale lihtsalt toidu serveerimisest.

Kontakt sinu lähedal

Kasutage meie asukohaotsingu funktsiooni, et leida enda lähedal õige kontaktpunkt ja võtta ühendust vastava filiaali asukohaga – e-posti, telefoni või lihtsalt meie kontaktivormi kaudu.

Kõrge kvaliteet ja hügieen meelerahu tagamiseks

Pakume teile meelerahu ja läbipaistvat dokumentatsiooni toiduhügieeni ja isikliku hügieeni osas. Meil on hügieenikoolituse EN ISO 9001 sertifikaat koos meie enda EN ISO 22000 kontseptsiooniga, millele võite loota:

  •  Tootmisprotsessis toiduainetele avalduvate võimalike riskide analüüs
  • Nende punktide kindlaksmääramine, kus tootmisprotsessis võivad tekkida riskid
  • Toiduohutuse kriitiliste kontrollpunktide spetsifikatsioon
  • Kriitiliste kontrollpunktide tõhusad testimis- ja seireprotseduurid
  • Siseauditid kvaliteedi tagamiseks

Küsi pakkumist

Anname teile nõu. Sõltuvalt teie vajadustest saame pakkuda teile pädevaid individuaalteenuseid või kohandatud täisteenuspaketti – kõike ühest allikast. Koostame teile meeleldi individuaalse pakkumise.